Loading...

Tampame banku

„Pradėjome kaip lietuviškas finansinis startuolis, užaugome iki solidžios organizacijos, kuri tvirtai stovi ant kojų. Šiuo metu „General Financing“ paslaugų portfelis sudaro 70 mln. eurų, šių metų pirmo ketvirčio apyvarta siekė 7,9mln. eurų, įmonės veiklos pelningumas stabiliai auga. Turime 18 nuosavų skyrių ir daugiau nei 2000 klientų aptarnavimo taškų visoje Lietuvoje, mumis pasitiki daugiau nei 340 tūkst. klientų,“ – valdomos bendrovės pasiekimais džiaugiasi „General Financing“ generalinis direktorius Konstantinas Balakinas.

Esamų procesų skaitmenizacija bei naujų skaitmeninių sprendimų diegimas, daugiakanališkumas, kur pirmu ir svarbiausiu kanalu tampa išmanusis telefonas, orientacija į klientą ir jo patirties valdymą, tampa pagrindiniais prioritetais.

 

Skaityti daugiau

 

 

Naujas logotipas

Naujojo specializuoto banko pavadinimas – „GF Bankas“. Nelaukdami pavadinimo pasikeitimo, pradėjome savo vizualinio identiteto atnaujinimo darbus ir jau turime naujo dizaino logotipą.

 

generalfinancing

 

Kol kas naujoji „General Financing“ logotipo versija buvo pristatyta ribotai auditorijai. Visas bendrovės vizualinis identitetas pasikeis ne iš karto, tai bus nuoseklus kelis mėnesius užtruksiantis procesas, prasidėsiantis nuo skaitmeninių bendrovės kanalų, reklamos, pasibaigsiantis klientų aptarnavimo skyriuose. Kaip sako mūsų bendrovės generalinis direktorius, „General Financing“ viduje jau dabar yra pasikeitusi, tad poreikis atsinaujinti vizualiai yra subrendęs. „Atnaujintu vizualiniu identitetu komunikuosime mūsų paprastumą, draugiškumą, autentiškumą ir kokybę, norą būti arti Jūsų, rūpintis gerąja Jūsų patirtimi, padėti Jums jaustis ramiai ir užtikrintai, – sako K. Balakinas. – Norime, kad klientas žinotų, jog naudotis mūsų paslaugomis yra paprasta, kaip pasikalbėti.“

 

„General Financing“ LOGOTIPO TRANSFORMACIJA:

 

Taip keitėsi mūsų vizualinis identitetas.

908x557 GF timeline