Loading...

Pirkinių finansavimas!

Džiaukis ir pirkiniu, ir pinigais!

Noriu

Pirkinių finansavimo privalumai

PIRKINIŲ FINANSAVIMO paslauga leidžia finansuoti dar tik planuojamą įsigyti ar jau įsigytą daiktą. Nėra prekių partnerio sąrašo. Prekes įsigyti galima, kur patogu – realioje ar elektroninėje parduotuvėje, turguje, ten, kur rasi tau reikalingą prekę. Ne problema, net jei dominanti prekė parduodama užsienio elektroninėje parduotuvėje.

Kam išleisti visas savo santaupas, kai pasinaudojus PIRKINIŲ FINANSAVIMO paslauga reikalingu daiktu gali naudotis jau šiandien, o už jį atsiskaityti dalimis per tam tikrą laikotarpį? Tereikia pristatyti savo įsigyto pirkinio čekį ar sąskaitą faktūrą ir mes Tau finansuosime Tavo įsigytus pirkinius.

- Patogu

Jei tik ką atnaujinai savo namų ūkį reikalingais daiktais, kuriems kurį laiką taupei, o staiga užmatei naudingą konferenciją ar gavai draugų pasiūlymą atostogauti kitur, gali viską turėti kartu - belieka finansuoti savo pirkinius. 

- Paprasta

Visus sutarties dokumentus sutvarkysime mes, o vertinimas užtruks vos keletą minučių – atsakymą gausi tą pačią dieną.

- Naudinga

Neretai nėra galimybės pirkti išsimokėtinai, todėl pasinaudok ir išskaidyk prekės vertę pamėnesiui. 

- Pirk ten, kur patogu

Nesvarbu, ar prekė, kurią ketini pirkti yra prekybos centro lentynose, elektroninėje parduotuvėje. Galbūt Tau reikalingas daiktas yra tik užsienyje? Pirk, ten kur patogu, nes viskas, ko reikia, tai pirkimą pagrindžiančio dokumento.

- Išskaidyk prekės kainą

Laisvų pinigų niekad nebus per daug. Išskaidyk prekės kainą kaip Tau patogiau ir mokėk pagal paties susidarytą grafiką dalimis. Neturėsi apriboti savo kasdienių poreikių, o reikiamu daiktu naudosies čia ir dabar.

Tikrai noriu

Paskola jums patogiausiu būdu!

General Financing rūpinasi jumis, todėl siūlo net keturis skirtingus būdus paskolai gauti. Išsirinkite jums patogiausią.